Informacja o zmianach w cenniku usług firmy Proxnet

Szanowni Państwo,

Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować za wybranie naszej oferty i korzystanie z naszych usług.

Firma Proxnet Sp.j. działa na naszym lokalnym rynku nieprzerwanie od blisko 20 lat. W tym czasie zmienialiśmy się dla Państwa, by coraz lepiej odpowiadać na powstające potrzeby. Zaczynaliśmy jako dostawca usługi dostępu do szerokopasmowego Internetu. Następnie, jako jedni z pierwszych wprowadziliśmy telefonię stacjonarną bez abonamentu, by później rozszerzyć naszą ofertę o dostęp do cyfrowej telewizji. Szybko zauważyliśmy potencjał w medium światłowodowym i zainwestowaliśmy w tą technologię, by dostarczać Państwu usługi o jeszcze lepszej jakości. Pracujemy nad dostępem do coraz to większej ilości kanałów oraz do coraz szybszego Internetu, a także poszerzamy ofertę usług dodatkowych. Niezmiennie staramy się, by nasze usługi serwisowe pozostawały na wysokim poziomie.

Chcielibyśmy, by ta przygoda trwała nadal. Niestety nie na wszystko mamy wpływ. Nasze serwerownie pochłaniają duże ilości energii elektrycznej, a nasze usługi przeważnie łączą się z wydaniem klientowi sprzętu elektronicznego (ruter, dekoder itp.), o które coraz trudniej z powodu zaburzeń w dostawach oraz rosnących cen elektroniki. Jest wiele czynników, które są poza naszą kontrolą, a które powodują, że koszt dostarczania Państwu usług w ostatnim okresie znacząco wzrósł. Po długich rozważaniach uznaliśmy, że nie pozostaje nam nic innego, jak wprowadzić zmiany w naszym cenniku począwszy od 1 października 2022 roku. Oznacza to wyższy koszt pakietu podstawowego (Internet, TV, Pakiet TV z Internetem, telefonii stacjonarnej VOIP) o 10 zł. Zapraszamy do zapoznania się z nowymi cennikami na naszej stronie www.proxnet.pl.

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli postanowią Państwo pozostać z nami. Pragniemy poinformować o przysługującym Państwu prawie do rozwiązania umowy przed terminem 1 października 2022 roku bez ponoszenia przy tym żadnych kosztów dodatkowych. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta, gdzie postaramy się doradzić i pomóc w doborze odpowiedniej dla Państwa oferty.

Z poważaniem
Zespół Proxnet Sp.j.