Lutowe zmiany w Telewizji JAMBOX

Nat Geo Wild w nowej odsłonie

Z dniem 1 lutego br. ulega zmianie nazwa i logo kanałów Nat Geo Wild oraz Nat Geo Wild HD odpowiednio na National Geographic Wild i National Geographic Wild HD.

National Geographic Wild to kanał dokumentalny prezentujący dziką przyrodę, przeznaczony do rodzinnego oglądania. Na ramówkę stacji składają się programy przybliżające widzowi świat fauny i flory z najróżniejszych zakątków ziemi, także tych bliskich człowiekowi. W lutym National Geographic Wild przygotował premierowe filmy dla miłośników dzikich kotów: „Narodziny lwiego stada” i „Lwy w koronach drzew”, nową serię „Zabójcze królestwo Afryki”, kontynuację cyklu „Niezwykli przyjaciele ze świata zwierząt – najciekawsze historie”, a także nowe odcinki serialu „Urodzone w Afryce”.

Bez zmian pozostają pozycje na liście kanałów:
National Geographic Wild (553) i National Geographic Wild HD (345).

Kino TV w wersji HD

Również 1 lutego kanał Kino TV zostanie podniesiony do wersji HD. Wersja SD nie będzie już od tego momentu nadawana.

Kino TV to kanał filmowy z rodziny FilmBox prezentujący kino rozrywkowe w najczystszej postaci. W bogatej ofercie programowej posiada fantastyczne kino akcji, obrazy wielokrotnie nagradzane na najważniejszych festiwalach filmowych, poruszające dramaty, zabawne komedie, seriale i miniseriale cieszące się popularnością na całym świecie oraz świetnej jakości wysokobudżetowe produkcje w gwiazdorskiej obsadzie.

Kanał Kino TV jest dostępny na pozycji 248.