Nicktoons HD, Boomerang HD i CBeebies – miesiąc otwartych okien w JAMBOX dla najmłodszych abonentów

Dzień Dziecka w telewizji JAMBOX w tym roku potrwa… miesiąc.

 

Z tak szczególnej okazji zostaną odkodowane trzy kanały dla najmłodszych. Nicktoons HD, Boomerang HD i CBeebies będą bawić małych abonentów JAMBOX przez cały czerwiec.

Każdy z kanałów będzie dostępny dla wszystkich abonentów pakietów wielotematycznych telewizji JAMBOX, a kanał Nicktoons HD dodatkowo dla abonentów pakietów Mini.

Nicktoons to trzecia stacja z rodziny Nickelodeon w Polsce. Oferta programowa kanału kierowana jest do dzieci w wieku od 4 do 10 lat. W ofercie Nicktoons znajdują się uwielbiane przez młodych widzów emocjonujące i pełne humoru animacje, takie jak „Jimmy Neutron: Mały geniusz”, „Wojownicze Żółwie Ninja”, „Toon Marty”, „Wróżkowie chrzestni” i „SpongeBob Kanciastoporty”. Na antenie stacji można zobaczyć również seriale, będące spin-offami wielkich kinowych przebojów: „Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości” i „Pingwiny z Madagaskaru”.

CBeebies to z kolei kanał telewizyjny skierowany do niemowlaków, poprzez 3-4 letnie maluchy, aż do starszych przedszkolaków. To dla nich właśnie w czerwcu pojawi się nowa seria przygód zaradnego oraz pomysłowego listonosza Pata. Akcja kolejnej serii rozgrywa się w nowym miejscu, występuje w niej więcej bohaterów i jest też więcej pojazdów. Jednak to cały czas ten sam listonosz Pat. Na kanale CBeebies w czerwcu zobaczymy również drugi sezon Hej, Duggee!, czyli wielkiego, uroczego, brązowego psas, który prowadzi Klub Małego Zucha.

Boomerang HD prezentuje kreskówki z takimi gwiazdami jak „Scooby-Doo”, „Tom i Jerry”, „Zwariowane melodie” i „Flintstonowie”. Boomerang zajmuje specjalne miejsce w sercach rodziców, którzy często sami dorastali w towarzystwie bohaterów goszczących na jego antenie. W czerwcu stacja Boomerang zaprasza wszystkich widzów do wspólnego tropienia tajemniczych zagadek razem ze Scooby-Doo i jego ekipą. Codziennie będą emitowane dwa odcinki serialu „Wyluzuj, Scooby Doo!”, a pomiędzy nimi na ekranie telewizora pojawią się specjalne zadania polegające na sprawdzeniu swoich umiejętności detektywistycznych. Każdy widz, dzięki wykorzystaniu cyfrowych mediów, będzie mógł się wczuć się w rolę jednego z bohaterów: Freda, Velmy, Daphne lub Kudłatego.

Poza promocją, kanał Nicktoons HD dostępny jest dla abonentów telewizji JAMBOX w pakiecie Wielotematycznym Super HD na pozycji 265. Kanały Boomerang HD i CBeebies dostępne są w Pakiecie tematycznym Więcej Bajek na pozycjach 263 i 258.

 

Otwórz sobie kanały

 

Aby oglądać kanały Nicktoons HD, Boomerang HD i CBeebies bez dodatkowych opłat, okna należy sobie otworzyć samemu. Wystarczy „wyklikać” z pilota lub w JAMBOX Panelu wskazany pakiet.

Najnowszy pakiet nosi nazwę:

Dla abonentów pakietów wielotematycznych:

.Otwarte okno Dzień Dziecka „Otwarte okno – kanały NickToons HD, Boomerang HD i CBeebies bez opłat do końca czerwca.”

 

Dla abonentów pakietów Mini:

.Otwarte okno Dzień Dziecka „Otwarte okno – kanał NickToons HD bez opłat do końca czerwca.”

 

Po „zamknięciu okna” pakiet wyłączy się automatycznie, nie będą się z tym wiązały absolutnie żadne opłaty.