Początek czerwca przynosi zmiany

Red Carpet TV w nowej odsłonie i CANAL+ DOKUMENT
zamiast CANAL+ Discovery

Po roku działalności Red Carpet TV zmienia swoje oblicze. Stacja przechodzi rebranding zarówno w warstwie graficznej, jaki i programowej. Jak zapewnia nadawca, dostarczy widzom aktualności ze świata showbiznesu i popkultury w nowoczesnej, dynamicznej formie.

Nowa ramówka stacji zostanie podzielona na cztery pasma tematyczne: RED NOW, RED POP, RED Classic oraz RED LIVE. Red Carpet TV wprowadzi nowe programy: “Week” – podsumowujący wydarzenia mijającego tygodnia ze świata kultury i show-biznesu oraz “Zobacz” z rekomendacjami najciekawszych premierowych filmów i seriali. W czerwcowej ramówce pojawią się również dwa nowe cykle biograficzne: “Skąd ja cię znam” przybliży widzom nieznane dokonania znanych gwiazd, a “Ikony” przedstawi najwybitniejszych aktorów, muzyków, pisarzy i wyjątkowe osobowości świata mediów i show-biznesu. W Red Carpet TV nie zabraknie kultowych filmów i seriali, których oferta ma się stale poszerzać.

Początek czerwca to także zmiana w stajni CANAL+.

CANAL+ Discovery oraz CANAL+ Discovery HD zostaną zastąpione odpowiednio CANAL+ DOKUMENT i CANAL+ DOKUMENT HD.

CANAL+ DOKUMENT to kanał dokumentalny emitujący programy dla zainteresowanych różnorodnością współczesnego świata. Premierowe filmy i seriale zabierają widzów do najdalszych zakątków ziemi, przedstawiają sensacyjne odkrycia, pokazują zwykłych ludzi i ich niezwykłe historie. Na ramówkę stacji składają się m.in. pierwsze odcinki z cyklu “Karnawał w Salvadorze. Czarna piękność”, “Za kulisami. Pałac Westminsterski” oraz “Przykrywkowcy. Podwójna gra”. Wśród czerwcowych propozycji znalazły się również filmy “Korea Południowa z lotu ptaka” i “Świadkowie Putina”, a także kolejne odcinki z serii “Pierwsze damy PRL” oraz “Kwatery Hitlera”.

W Telewizji JAMBOX kanał Red Carpet TV dostępny jest na pozycji 357, a CANAL+ DOKUMENT na pozycji 149 (Pakiet CANAL+ Prestige HD).