Weekend z odkodowanym kanałem HBO – premiera II sezonu serialu WATAHA


Z okazji premiery drugiego sezonu serialu WATAHA, kanał HBO zostanie udostępniony w najbliższy weekend wszystkim abonentom telewizji JAMBOX.

Już 14 i 15 października 2017 r. zostanie odkodowany kanał HBO dla abonentów pakietu pakietów Mini i Wielotematycznych telewizji JAMBOX. Otwarcie okna jest związane z premierą drugiego sezonu najchętniej oglądanego serialu HBO, która odbędzie się w niedzielę, 15 października, o godz. 20.10.

Co przyniesie nowy sezon WATAHy?

Rebrow (Leszek Lichota) ukrywa się w bieszczadzkiej głuszy, oficjalnie jest poszukiwany. Po odkryciu makabrycznej zbrodni na granicy prokurator Dobosz (Aleksandra Popławska) otrzymuje zadanie poprowadzenia śledztwa i z dużymi obawami wraca w Bieszczady. Markowski (Andrzej Zieliński) twardą ręką trzyma watahę, zyskał zaufanie swoich podwładnych, ale sprawy sprzed lat nie dają mu spokoju.

Drugi sezon serialu HBO ‘Wataha’ to opowieść o niekończącej się ucieczce, tej rozumianej dosłownie, fizycznej, ale i tej emocjonalnej, od bolesnej przeszłości. To opowieść o tym, że jeśli nie konfrontujemy się z przeszłością, nie jesteśmy w stanie się od niej uwolnić. Okazuje się, że jest ona najgorszym więzieniem, że gdy jest nierozliczona, zawsze wraca, infekując teraźniejszość i przyszłość – mówił Bogumił Lipski, producent serialu ze strony HBO. W serialu pojawią się ponownie również Dagmara Bąk, Maciej Mikołajczyk, Jacek Lenartowicz, Jarosław Boberek, Anita Jancia Prokopowicz, Mariusz Saniternik i Jacek Beler. W nowe postaci wcielą się Andrzej Konopka, Matylda Damięcka, Helena Norowicz, Piotr Żurawski, Grzegorz Damięcki, Weronika Humaj oraz ukraińska aktorka Anna Donchenko.

Poza promocją, kanał HBO HD dostępny jest dla abonentów telewizji JAMBOX w Pakiecie HBO HD i Pakiecie HBO HD + OD + GO na pozycji 163.